Kivi

Elujõud ürgsest tugevusest. 

Harvia Kivi saunakeris pakub luksuslikku, tugevat saunaelamust. Leili iseloomu saab valida pehmest teravani, visates vett kas kerise külgedele või otse kivisamba peale. Keris pakub nauditavalt niisket saunaskäiku ka mõõdukalt madalal temperatuuril ning soojus püsib kaua kivide vahel.

Harvia Kivi elektrikeris annab traditsionaalse pehme saunaskäigu kaasaegsel viisil. Sellel põrandale paigaldatud kerisemudelil on ligi 100 kg saunakive, mis osutus õigeks hulgaks, et pakkuda jõulist soojust mõistliku ajaga. Kivid asuvad kaheosalises kolmnurkses terasraamis. See stiilne ja väljapaistev disain annab ruumi kivi loomulikele tugevustele.

Harvia Kivi võib asuda lava läheduses, kuna selle pinnatemperatuur on suhteliselt madal. Samuti saate kerise roostevabast terasest krae abil lava sisse ehitada.

Harvia Kivi keris (mudelid PI70 ja PI90) on varustatud eraldi paigaldatava juhtpaneeliga. See muudab kerise kasutamise ülimalt lihtsaks ning võimaldab näiteks temperatuuri täpselt reguleerida – kasvõi vaid ühe kraadi täpsusega. Juhtpaneel võib asuda leiliruumis või väljaspool seda. Juhtpaneeli kaabli pikkus on 3 m (lisavarustusena on  saadaval 5 m või 10 m kaabel).

Harvia Kivi mudeleid PI70E ja PI90E juhitakse eraldiseisva Harvia juhtimiskeskusega (näiteks Griffin ja C150).

 
Lisaseadmega:

Kivi_kaulus Kivi_suojakaide
Roostevabast terasest     Kerise kaitse HPI2
krae                              Paigaldusjuhis
Paigaldusjuhis               

 

       

Kerise kaitse HPI4            Ohutuskaitse
Paigaldusjuhis                  Ohutuskaitse LED valgustitega
                                       Paigaldusjuhis