Griffin Combi CG170C

Stiilne digitaalne juhtimiskeskus.
Harvia Griffin on elegantne uue põlvkonna digitaalne juhtimiskeskus. Griffiniga saate juhtida kerise või infrapunakabiini funktsioone lihtsalt ja täpselt, ühe kraadi või minuti kaupa.

Harvia Griffin võimaldab juhtida peaaegu kõike, mis on elektrooniliselt juhitav: kasutusaega, temperatuuri, valgustust ja ventilaatorit. Taimeriga on võimalik seada sauna soojenema ajaks, mil te tulete töölt või jooksmast.

Griffin on muljetavaldav nii seest kui ka väljast. Kroomitud digitaalne juhtpaneel sobib stiilselt kokku teiste moodsate sauna ja vannitoa detailidega. See on väike ning õhuke, mis võimaldab juhtpaneeli paigaldada peaaegu igale poole.

Mitmekülgne ja kergesti kasutatav.
Harvia Griffin tooteperekond koosneb neljast erinevast juhtimiskeskusest erinevate seadmete juhtimiseks: Griffin CG170 elektrikerise juhtimiseks, Griffin Combi CG170C Combi keriste ning kerise ja auruti kombinatsiooni juhtimiseks, Griffin Infra CG170I infrapunakabiinide juhtimiseks ja Griffin Colour Light CG170T värvivalgussüsteemi juhtimiseks.

Harvia Griffin pakub ka erinevaid kergesti kasutatavaid lisafunktsioone. Te saate näiteks lisada teise temperatuurianduri täpsemaks temperatuuri juhtimiseks või kalibreerida temperatuurinäidiku samale temperatuurile sauna termomeetriga.

Olemas on ka lisavõimalus automaatseks sisselülitamiseks peale voolukatkestust.

Komplekti kuulub:
- juhtpaneel
-
kontaktorkarp
- temperatuuriandur 4 meetrise kaabliga
- niiskusandur 4 meetrise kaabliga
- andmekaabel 5 m (saadaval 10 m pikendus, maksimaalne kogupikkus 30 m)