Virta

Jõuline ja funktsionaalne kujundus, kaunis välimus.
Harvia Virta on preemium klassi elektrikeriste seeria, mida pakutakse kolme erineva võimsusega. Saadaval on ka Combi versioon. Kõik selleks, et muuta saunaskäik kõikidele meeltele suurepäraseks. Harvia Virta elektrikerised sobivad ideaalselt tavalistesse ja suurtesse kodusaunadesse. Tulenevalt keriste tugevast konstruktsioonist ja erakordselt lihtsast hooldusest sobivad nad hästi sagedasteks ja pikkadeks, lõõgastavateks sauna nautimisteks.

Kasutades parimat tehnoloogiat ja õiget kogust kive saavutatakse leiliruumi ühtlane ja mahe soojus. Kiviruum laieneb kerise sisekülgedele, see võimaldab mahutada 50 või 70 kg kive ilma, et peaks ohvriks tooma liiga pikka soojenemise aega.

Harvia Virta on tugev, ent maheda soojse allikas traditsioonilise saunaelamuse nautimiseks. Saunakeris on saadaval kolmes võimsuses, võimsaim versioon HL110 on 7cm sügavam kui HL70 ja HL90.

Lihtne paigaldus ja hooldus.
Harvia Virta keriseid on lihtne paigaldada – kõik ühendused on ligipääsetavad kerise ees olevast teenindusluugist. Elektriühenduste jaoks on piisavalt ruumi. Küttekehad on eraldatud kividest, millest tulenevalt on küttekehade eluiga pikem ja kui küttekehasid on vaja vahetada, siis on see kiire ning lihtne. Juba päris algusest on arvestatud ka teiste hoolduse operatsioonidega nii, et need oleksid lihtsad ja läbipaistvad.

Juhtimiskeskused
Juhtimiskeskuseid on vaja selleks, et varustada kerist elektriga ja juhtida kerise tööd. Harvia griffin juhtimiskeskus on ideaalne kaaslane Virta keristele. Harvia Griffin võimaldab juhtida parkatiliselt kõike mida saab elektrooniliselt kontrollida: kerise tööaega, temperatuuri, valgustust ja ventilatsiooni. Taimeri kasutamisel saate seadistada sauna nii, et saabudes töölt või jooksutrennist on saun soe. Väikese ja õhukese kontollpaneeli  saab paigaldada põhimõtteliselt igasse kuiva kohta.