Cilindro 110EE ja Cilindro 110HEE

Võimsad tornkerised digitaalse puutetundliku juhtimispaneeliga
Harvia Cilindro 110EE ja 110HEE kerised toovad nauditavat soojust suurematesse peresaunadesse ja leiliruumidesse, kus tänu suurtele klaaspindadele on vaja suuremat võimsust. Kerised on küll mõõtudelt suuremad kui teised Cilindro mudelid, kuid järgivad samasugust tasakaalukat disani. 120 kg kive kuumenevad mõistliku ajaga ning leil on loomulikult võimas.

Cilindro 110EE ja 110HEE sobivad suurepäraselt uputamiseks lava sisse. Uus paigalduskrae HPC2 toimib soojuskiirguse kaitsena, tänu millele võib augu lava sisse teha vaid kerisest veidi suuremana. Kokku moodustub stiilne terviklikkus. Pritsmekindla dizgitaalse puutetundliku juhtimispaneeli võib paigaldada nii leiliruumi, pesuruumi kui ka kuiva ruumi.

Kerise Cilindro 110EE väliskest on perforeeritud roostevaba terasest. Kerisest tuleva leili iseloomu pehmest teravamani saab reguleerida visates vett kas kerise küljele või otse kivitulba otsa.

Cilindro 110HEE mudelil on eest osaliselt avatud kiviruum, mis tagab leiliviskajale suure kivipinna eelised, kuid samas võimaldab topeltkest taga ja külgedel paigutada kerise väiksemasse ruumi. Keriste kiviruum on valmistatud roostevabast terasest ning väliskestana on kasutatud kas mustaks (HEE) või valgeks (VHEE) värvitud tsingitud terast.

Kerised on saadaval ka eraldiseisvat juhtimiskeskust (näit. C150 või Harvia Griffin) vajavate E versioonidena (PD110E, PC110HE ja PC110VHE).


Lisaseadmega:

         
Roostevabast terasest        Kerise kaitse HPC4
krae HPC2                          Paigaldusjuhis
Paigaldusjuhis

          
Uputuskrae LED                  Kerise kaitse LED valgustitega
valgustusega HPC2L           HPC4L Paigaldusjuhis
Paigaldusjuhis